God Jul og Godt Nyttår !

God Jul og Godt Nytt år i 2024 ønskes fra Dethleffsklubben og EHG Nord

Dethleffsklubben og Erwin Hymer Group Nord (EHG) ønsker klubbens medlemmer en riktig god jul og et godt nytt år. I 2024 vil vi ta opp igjen muligheten til å besøke fabrikken i Isny. EHG vil organisere et sosialt arrangement i Isny helgen etter pinse, og treffet avsluttes med et fabrikkbesøk på formiddagen mandag 27/5-24. Merk at dette ikke er et Dethleffs-treff med deltagelse fra alle land – tiden for slike store events på fabrikken kommer kanskje ikke tilbake. Men norske medlemmer kan lage god stemning for seg selv også !
Den svenske klubben hadde et lignende arrangement med stor suksess i mai 2023.

Mer info kommer til alle medlemmer i eget medlemsbrev !!

Denne nettsiden bruker vanlige informasjonskapsler. Ved å fortsette godtar du vår bruk av disse.